Przejdź do treści

Przedszkole Kubuś – prywatne przedszkole Bielsko

O przedszkolu

Kubuś to wyjątkowe miejsce, w którym dziecko jest najważniejsze, czuje się akceptowane i lubiane, takim jakie jest. Szczególny nacisk kładziemy na bezstresową, przyjazną edukację, czego efektem jest bardzo dobre przygotowanie dzieci do podjęcia edukacji szkolnej, co potwierdził raport z ewaluacji naszego przedszkola. Pozytywna atmosfera panująca w naszej placówce sprzyja rozwojowi poczucia własnej wartości, ułatwia przyswajaniu nowych umiejętności i zdobywania informacji o świecie. W naszej palcówce wychodzimy z założenia, że przedszkole to pomost, przez który dziecko przechodzi, od opieki domu rodzinnego, do wyzwań edukacji szkolnej. Od jego stabilności zależy, czy droga ta będzie dla dziecka ciekawa i nie zdusi jego wrodzonego zainteresowania światem i innymi ludźmi.

  • Przyjmujemy dzieci od 2,5 – 6 lat
  • Nasze przedszkole to placówka o wysokim standardzie i bogatym wyposażeniu. Spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa
  • Sale do zajęć są przestronne, jasne i klimatyzowane, posiadamy oddzielną jadalnię do spożywania posiłków. Sprzęt i meble dostosowane do wzrostu dzieci. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.
  • Wychodząc naprzeciw codziennym problemom rodziców, starających się pogodzić wychowanie dzieci, pracę i życie codzienne, umożliwiamy by dzieci mogły bawić się z nami od 7:00-17:00
  • Grupy liczą od 10 do 16 dzieci. Taka liczba wychowanków pozwala zatroszczyć się o każde dziecko indywidualnie. Jest to optymalna liczba dzieci, pozwalająca prowadzić wszelkie zabawy grupowe, daje możliwość dzielenia na małe zespoły i uczenia współpracy.