Przejdź do treści

Przedszkole Kubuś – prywatne przedszkole Bielsko

Dlaczego my?

Rozwój małego dziecka, przebiega etapowo. W okresie wychowania przedszkolnego na każdym etapie dokonują się znaczące zmiany. Rozpoczynając edukację w przedszkolu, dziecko nabywa wiele nowych umiejętności i doświadczeń, dzięki którym uczy się i poznaje otaczający go świat. I to właśnie nasze przedszkole to dla dziecka owoc wiedzy, doświadczenia, ciężkiej pracy i…nieposkromionej fantazji. To bezpieczne miejsce, które jest dla dziecka drugim domem. Do którego chętnie wraca, a nawet… niechętnie je opuszcza.;-)

W naszym przedszkolu dziecko odkrywa swoje mocne strony, talenty, uzdolnienia. Rozwijają się emocje, aktywność ruchowa, uspołecznienie. Dalsze etapy edukacji przedszkolnej pokazują mu świat z coraz to innej, nowszej perspektywy. Staje się samodzielne. Poznaje języki obce. Odkrywa się przed nim coraz więcej zjawisk, a świat staje się coraz bardziej interesujący.

Jako placówka nieustannie pomagamy rodzicom w wychowaniu dzieci w oparciu o uniwersalne wartości. Podążamy za indywidualnym tempem jego rozwoju, respektujemy potrzeby, wspieramy zdolności.